Етър и Левски дадоха шанс на свои юноши при рестарта на шампионата в Първа лига. Роденият през 2003 година Стелиян Добрев започна като титуляр за Етър при гостуването на Локомотив (Пловдив) в ранната среща. Роденият през 2003 година Добрев бе заменен в 55-ата минута, но неговия тим загуби срещата с 2:0.

В дербито на кръга между Левски и Лудогорец участие взе юношата на "сините" Мартин Петков. Роденият през набор 2002 нападател влезе в игра 10 минути предки края на срещата, заменяйки Станислав Иванов. Марин Петков, който е набор 2003, бе в групата за мача, но не влезе в игра. Иван Йорданов от състава на гостите също не записа минути. Иначе Лудогорец постигна ценен успех в София благодарения на гол-красавец на Каули.

снимка: Sportal.bg