ЦСКА U19 разгроми Локомотив (Пловдив) с 6:0 в отложен мач от  елитната юношеска група.

През първата част младите армейци показаха доста по-добра игра от своя съперник и само малшансът им попречи да решат всичко още преди почивката, записвайки куп пропуски пред противниковата врата. Гостите предимно се защитаваха и успяха да задържат нулевото равенството до края на първите 45 минути.

Второто полувреме започна с още по-голямо надмощие на червените, които буквално смазаха своя опонент отбелязвайки цели шест попадения. Точни за момчетата на старши треньора Добромир Митов бяха Александър Бучков (57'), Марк-Емилио Папазов (59'), Мартин Сотиров (67'), Максим Киров (77'), Мартин Смоленски (86') и Веселин Борисов (90').