Резултатите от третия квалификационен кръг в Лига Европа:

От 23 септември (сряда):
Аполон (Лимасол) - Лех (Познан) 0:5

От 24 септември (четвъртък):
Арарат-Армения - Целе 1:0 след прод. 
КуПС - Судува 2:0
Фехервар - Реймс 0:0, 4:1 след дузпи
Виктория (Пилзен) - Сьондерийске 3:0
Ростов - Макаби (Хайфа) 1:2
Мура - ПСВ Айндховен 1:5
Шарлероа - Партизан 2:1 след прод.
Малмьо - Локомотива (Загреб) 5:0
Розенборг - Аланияспор 1:0
Бешикташ - Рио Аве 1:1, 3:5 след дузпи
ЦСКА - Б36 ТОРСХАВН 3:1
Рига - Селтик 0:1
Юргорден - ЧФР Клуж 0:1
Флориана - Флора (Талин) 0:0, 2:4 след дузпи
ФКСБ - Слован (Либерец) 0:2
Апоел (Беер Шева) - Мъдъруел 3:0
Шкендия - Тотнъм 1:3
Гранада - Локомотив (Тбилиси) 2:0
Стандард (Лиеж) - Войводина 2:1 след прод.
Галатасарай - Хайдук (Сплит) 2:0
Копенхаген - Пяст (Гливице) 3:0
АПОЕЛ (Никозия) - Зрински (Мостар) 2:2, 6:4 след дузпи
Шериф (Тираспол) - Дъндолк 1:1, 4:6 след дузпи 
Сараево - Будучност 2:1
Клаксвийк - Динамо (Тбилиси) 6:1
Волфсбург - Десна 2:0
Санкт Гален - АЕК (Атина) 0:1
ЛАСК (Линц) - Дунайска Стреда 7:0
Милан - Бодьо Глимт 3:2
Базел - Анортозис 3:2
Легия (Варшава) - Дрита 2:0
Риека - Колос (Коваливка) 2:0 след прод.
Вилем II - Рейнджърс 0:4
Спортинг (Лисабон) - Абърдийн 1:0

-----------------------

Двойките за плейофите за място в груповата фаза (мачовете са на 1 октомври): 

Шампионски поток:
Йънг Бойс (Швейцария) - Тирана (Албания)
Динамо Загреб (Хърватия) - Флора Талин (Естония)
ЧФР Клуж (Румъния) - КуПС (Финландия)
Арарат-Армения (Армения) - Цървена звезда (Сърбия)
Динамо Брест (Беларус) - ЛУДОГОРЕЦ 
Сараево (Босна и Херцеговина) - Селтик (Шотландия)
Легия (Полша) - Карабах (Азербайджан)
Дъндолк (Ирландия) - Клаксвийк (Фарьорски острови)

Основен поток:
Апоел Беер Шева (Израел) - Виктория Пилзен (Чехия)
Розенборг (Норвегия) - ПСВ Айндховен (Нидерландия)
АЕК Атина (Гърция) - Волфсбург (Германия)
Базел (Швейцария) - ЦСКА
Спортинг Лисабон (Португалия) - ЛАСК Линц (Австрия)
Шарльороа (Белгия) - Лех Познан (Полша)
Рио Аве (Португалия) - Милан (Италия)
Копенхаген (Дания) - Риека (Хърватия)
Малмьо (Швеция) - Гранада (Испания)
Тотнъм (Англия) - Макаби Хайфа (Израел)
Слован Либерец (Чехия) - АПОЕЛ Никозия (Кипър)
Стандард Лиеж (Белгия) - МОЛ Фехервар (Унгария)
Рейнджърс (Шотландия) - Галатасарай (Турция)