Отборът на Септември София, набор 2007, с треньор Румен Гълъбов записа равенство 2:2 с ЦСКА, като гост. „Септемврийци“ стояха по -добре на терена и успяха да се върнат в мача, въпреки двата гола пасив, които инкасираха.

Първо Елеан Добревски излезе сам срещу вратаря на червените, но удари гредата. ЦСКА поведе в резултата, възползвайки се от дълъг пас, чрез който защитата ни бе преодоляна от противников играч, който откри резултата. В началото на второто полувреме, отборът ни пропусна шанса да изравни след като Мишел Борел изпусна дузпа. Последва нова дълга топка, от която домакините удвоиха резултата. Седем минути преди края Септември материализира по - добрата игра и превъзходство на терена през втората част. Калоян Марков се включи през центъра и с удар от наказателното поле направи 2:1. Три минути по-късно Михаил Полендаков стреля, топката бе отбита и влезлият преди пет минути Теодор Петков вкара за 2:2.

След този мач, Септември е на 4-ото място в класирането с актив от 43 точки.

Стартов състав на Септември: Александър Дойчев, Бойко Карадалиев, Калоян Марков, Кристиян Гемков (55' Никола Петров), Юлиян Ефтимов, Михаил Полендаков, Елеан Добревски, Николай Нишков (50' Антонио Марков), Александър Джамов, Ангел Ганев (62' Теодор Петков), Мишел Борел