Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 3:2 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Септември“ в мач от 29-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Преслав Бачев откри резултата за „сините“ още в 11-та секунда на мача. Отново той удвои в 18-та минута, а третият гол за водения от треньора Стоян Димов тим вкара Никола Бандев в 52-та минута. Видео от двубоя вижте ТУК!

„Левски“ U15 е на трето място в класирането с 11 точки, с 8 по-малко от лидера „ЦСКА-София“.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (49 – 18. Калоян Борунов), 4. Виктор Любенов, 5. Дейвид Михалев, 15. Део Дамянов, 21. Никола Бандев, 14. Александър Маринов (60 – 22. Ангел Димитров), 7. Александър Божилов (к), 13. Александър Александров (49 – 10. Кристиян Йовов), 16. Преслав Бачев, 11. Адриан Райчев (63 – 19. Крис Златинов).

В Елитната група до 17 години двата състава завършиха наравно 3:3.